piektdiena, 2008. gada 15. februāris

Rīgā atkal uzstāsies Bjorka!

Trīs lietas, labas lietas - acīmredzmi kaut ko uz to pusi domā koncertaģentūras "Positivus Music" darboņi un viņiem var tikai piekrist. 16. jūlijā jau trešo reizi Latvijā viesosies Islandes slavenākā seja - Bjorka.

"Šī reize ir pilnīgi citā statusā nekā daudzus gadus iepriekš, kad viņa bijusi iepriekšējās reizes.. Tas svarīgums un notikums, un tas, cik viņas vārds patlaban ir pazīstams pasaulē, nav salīdzināms ar to, kāds tas bija nu jau 10 gadus atpakaļ, kad viņa Rīgā viesojās pirmo reizi," intervijā LNT stāsta rīkotāju pārstāvis Ģirts Majors.

Bjorkas koncerts Rīgā 16. jūlijā notiks mākslinieces jaunākajam albumam "Volta" veltītās pasaules tūres ietvaros, un "šajā pasaules daļā tas būs viens no retajiem koncertiem".

Biļešu tirdzniecība uz koncertu varētu sākties jau 25. februārī.

Prieks baiss, jo šī ir viena no manām mīļākajām dziedātājām, kuru līdz šim nav sanācis dzīvajā redzēt. Pēdējo reizi viņa šeit bija pirms 12 gadiem.

8 komentāri:

 1. Redzēju Bjorku šeit festivālā vienā - galīgi neiedvesmoja. Noteikti ne-koncerta mūzika, vai ja koncerta, tad drīzāk gan sēžamā koncerta. Anyway, tajā pašā festivālā pēc Bjorkas uzstājās Rage Against The Machine, varbūt bija pārāk liels kontrasts :)

  AtbildētDzēst
 2. Lūdzu kādu oficiālu atsauci..
  n 26. vai 16.? (tekstā variē divi datumi)

  AtbildētDzēst
 3. Kas, interesanti, tavā izpratnē ir oficiāla atsauce? Es tekstā redzu pat divas - uz LNT un Positivus.
  Par datumu, jā, mana kļūda. 16. jūlijs.

  AtbildētDzēst
 4. Oficiāla atsauce ir Positivus, pilnīgi oficiāli izziņots pasākums. Gribas uz šo mūzu, jā... tikai pēc pāris dienām ir Positivus fests, un tas sarežģī... :D

  AtbildētDzēst
 5. Pag pag, pirms 12g? Man likās, ka «Sugarcubes» koncerts bija kaut kādā vispār prātam netveramā aizvēsturē.

  AtbildētDzēst
 6. Sugarcubes es vispār neskaitu.
  Viņa bija vēl 2x. Pēdējoreiz uz Rock Summer '96 Mežaparkā.

  AtbildētDzēst
 7. Rokzommers — jā, bija tāda lieta. Bet nevar tak noliegt, ka līdz ar Šugerkjūbu radošo kolektīvu arī pate māksliniece bija ieradusies! ;)

  Nu labi, не важно. Pats vienk. pēc komentāra ieklabināšanas devos ieliet sev vēl 100 un nekavējoties padomāt par to, cik senils es jau esmu :D

  AtbildētDzēst
 8. kur var/varēs nopirkt biļetes?

  AtbildētDzēst